×
MENU


Úvod Novinky Nábor Školička - Bruslení (4-9 let) Škola - Bruslení (9-17 let) Škola - Brusleni od 18ti let Členové klubu Trenéři Rozpis tréninků Organizační pokyny Fotogalerie Historie Kontakty Podporují nás

Závěrečná exhibice KK Nymburk

Závěrečná exhibice KK Nymburk

Zveme všechny příznivce pohybu po zamrzlé vodě na slavnostní exhibici, kterou bude zakončena sezona 2023-2024 a zároveň se rozloučíme se zimním stadionem Nymburk ve stávající podobě.


Součástí programu bude exhibice členů KK Nymburk a pozvaných hostů. Po skončení exhibice bude ledová plocha k dispozici pro všechny zájemce, kteří budou mít s sebou brusle. Konec akce je naplánován na 17. hodinu.

 

Naši závodníci mají v letošní sezoně na svém kontě 39 startů ve 13 závodech v celkem 9 kategoriích. Pro nejmladší členy klubu to byly závodní a někdy i pódiové premiéry. Na stupínek nejvyšší vystoupaly Emička Halaszová, Anička Onisková, Mariana Grollová a Justýna Franková. Gratulujeme.

Celkem 6x jsme slavili 1. místo, 4x místo 2. a 2x místo 3.

Ale nejdůležitější je, že se všichni během celé sezony zlepšovali a své krásné jízdy předvedou i na exhibici při příležitosti 50. výročí založení klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Web KK Nymburk používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.